
Man komt op voor vrouwen na seksueel wangedrag en wordt neergestoken
| waterkant | Door: Redactie
Een 25-jarige man is in de nacht van zaterdag op zondag neergestoken na een bezoek aan een discotheek aan de Kleine Dwarstraat in Suriname. Het incident vond uiteindelijk plaats aan de Sommelsdijkstraat.
Het slachtoffer liep een steekwond op in de linkeronderbuik. Bij aankomst van de politie was hij niet aanspreekbaar en werd hij in kritieke toestand overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis.
Volgens de eerste informatie verliet de man de uitgaansgelegenheid in het gezelschap van twee vrouwen. Op dat moment zou een andere man zich seksueel hebben misdragen tegenover de vrouwen.
Toen de 25-jarige de man op zijn gedrag aansprak,
Na de steekpartij sloeg de dader op de vlucht. De politie van het bureau Centrum ontving de melding en trof het zwaargewonde slachtoffer aan op de Sommelsdijkstraat.
Er is een onderzoek ingesteld en er wordt actief gezocht naar de voortvluchtige verdachte.
| waterkant | Door: Redactie