
EX-MINISTER AMOKSI DONEERDE NET VOOR AFTREDEN RESTERENDE IDB-GELDEN
| united news | Door: Redactie
Foto: Voormalig minister van Justitie en Politie, Kenneth Amoksi.
Voormalig minister van Justitie en Politie, Kenneth Amoksi, heeft nog net voor zijn aftreden, het restantbedrag van een project van de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank (IDB) gedoneerd aan drie sociaal-maatschappelijke organisaties.
Het gaat om een totaalbedrag van USD 3.000, waarbij elk van de geselecteerde organisaties een bijdrage van USD 1.000 heeft ontvangen.
Volgens Amoksi zijn de middelen afkomstig uit een projectbudget van de IDB dat tijdens zijn ambtsperiode niet volledig werd besteed.
Bij het afronden van zijn werkzaamheden bleek een bedrag over te zijn, waarvoor hij in overleg met de IDB-country director toestemming kreeg om het aan
Volgens Amoksi hebben de betreffende organisaties tijdens zijn ministerschap een zichtbare bijdrage hebben geleverd aan de samenleving. De donatie is dan ook een vorm van waardering voor hun inzet en betrokkenheid. De IDB is geïnformeerd over de besteding van het resterende projectbudget.
UNITEDNEWS
| united news | Door: Redactie