• vrijdag 05 September 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Korps Verkeersvrijwilligers tot nu toe tevreden over veiligheidsmaand

| abc-Suriname | Door: Redactie

Helmut Gezius, voorzitter van het Korps Verkeersvrijwilligers Suriname is tevreden met de handhaving van de politie tijdens de verkeersveiligheidsmaand. Gezius, die te gast was in Magazine-4, zegt dat een ieder zijn bijdrage moet leveren om te komen tot veiliger verkeer in Suriname; niet alleen de politie, maar ook de burgers en het bedrijfsleven.

Gezius zegt dat er nog met ‘kleine’ dingen een bijdrage kan worden geleverd. Zo kunnen bedrijven nauwer betrokken zijn bij hun werknemers. Nagaan als er met een helm gereden wordt, noemt hij als voorbeeld. Of het geven van reflecterende vesten. De gemeenschap moet al het nodige doen

om veilig te zijn in het verkeer. ‘Maak dat je je gezien wordt’, stelt hij.

‘Dede no’m fadong’, zegt Gezius over de verkeersveiligheidsmaand. Er zijn reeds twee geregistreerden. Mocht het aantal zo blijven, dan zal deze maand eentje zijn die de laagste slachtoffers genoteerd heeft.

| abc-Suriname | Door: Redactie