Drie verdachten aangehouden voor mishandeling en beroving medewerkers verhuurbedrijf
| waterkant | Door: Redactie
De politie heeft afgelopen zondag drie verdachten aangehouden in verband met de mishandeling en beroving van twee medewerkers van een verhuurbedrijf op 28 december 2024.
Ketoera L. (22) en Chaggit E. (27) werden opgepakt door het Regio Bijstand Team Midden (RBTM), terwijl Ivenildo D. (33) later op de dag door het Arrestatie Team (AT) in de binnenstad werd gearresteerd.
De slachtoffers, R.M. en zijn collega, deden aangifte bij politiebureau Latour nadat zij bij een adres aan de Djinipistraat waren aangevallen. Ze waren daar om krukken en tafels op te halen, maar troffen onbekende personen aan die de krukken wegdroegen.
Toen de aangever de
Na onderzoek wist de Nationale Veiligheidsdienst Ketoera L. in beeld te brengen, wat leidde tot haar aanhouding door het RBTM. Deze actie bracht ook de arrestatie van Chaggit E. met zich mee. Ivenildo D. werd later door het AT gelokaliseerd en in de boeien geslagen.
De verdachten zijn overgedragen aan politiebureau Latour, waar het onderzoek wordt voortgezet.
Het is nog onduidelijk of er meer aanhoudingen zullen volgen. De politie blijft
| waterkant | Door: Redactie