![](/sites/default/files/styles/news_feed_image/public/feed_images/3-maandag-Bizarre-diefstal-in-Polen.jpg?itok=q3kJMdFS)
Bizarre diefstal in Polen: Jongen probeert gestolen paard te verbergen in appartement op 3e verdieping
| dagblad suriname | Door: Redactie
In Wejherowo, Polen, is een 19-jarige jongen tegen de lamp gelopen nadat hij had geprobeerd een gestolen paard te verstoppen in zijn appartement op de derde verdieping van een woongebouw.
De politie werd op de hoogte gesteld van de ongewone situatie nadat buurtbewoners een noodoproep hadden geplaatst over de jongen die het volwassen paard de trappen van het flatgebouw op leidde. Aanvankelijk twijfelend aan de geloofwaardigheid van het verslag, stonden de agenten versteld toen bleek dat het om de waarheid ging.
Het incident, dat blijkbaar het gevolg was van een mislukte poging om het paard uit het zicht te houden ‘voor het
Ondanks de ongebruikelijke aard van de zaak, is de jongen nu geconfronteerd met serieuze rechtsgevolgen voor zijn daad.
| dagblad suriname | Door: Redactie