
Verdachte aangehouden voor vernieling en bedreiging
| abc-Suriname | Door: Redactie
De politie heeft de verdachten O.P. (19) en ene “Big Dog” voor vernieling en bedreiging aangehouden. De 27-jarige buschauffeur B.N. deed ter zake aangifte tegen hen op het politiebureau Latour.
Naar zeggen van de aangever reed hij over de Indira Gandhiweg gaande richting de Ramgoelamweg. Op een bepaald moment haalde hij zijn voorrijder in, die hem weer inhaalde. Bij die inhaalmanoeuvre week hij uit, maar de zijspiegel van de bus die inhaalde kwam tegen de achterkant van zijn bus en ging kapot. Aan de Ramgoelamweg ter hoogte van het CBB-kantoor stopte de aangever om na te gaan of zijn bus
Kort daarna nam O.P. plaats achter het stuur van de bus, keerde terug in zijn richting en reed hem klem. Vervolgens reed hij tot twee keren toe opzettelijk de bus van B.N. aan, waardoor deze aanzienlijke schade heeft opgelopen aan de voor- en achterzijde. Vervolgens stapte O.P. uit de bus en bedreigde hem wederom met het scherp voorwerp en nam met geweld de linker- en
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is O.P. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld, terwijl Big Dog is heengezonden.
| abc-Suriname | Door: Redactie