
DR- en RR-leden Wanica en Brokopondo beëdigd
| abc-Suriname | Door: Redactie
Dinsdag en Woensdag zijn respectievelijk in Wanica en Brokopondo de leden van de Districtsraad en Ressortsraden beëdigd, onder leiding van minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling. In Wanica gaat het om 21 leden van de Districtsraad (DR) en 113 leden van de Ressortsraad (RR). In Brokopondo ging het om 9 DR-leden en 59 van de 62 RR-leden. De drie afwezige RR-leden worden op een later moment geïnstalleerd.
In haar toespraak benadrukte Huur het belang van het werk dat de nieuwe raden zullen verrichten. Zij onderstreepte dat het raadswerk geen ceremoniële taak is, maar een verantwoordelijke functie waarin leden fungeren
Ook districtscommissaris Bholanath Narain van Wanica sprak de nieuw beëdigde leden toe. “Doe uw werk naar eer en geweten. Het is belangrijk dat u het vertrouwen van de gemeenschap waardig vertegenwoordigt.”
Districtscommissaris Ludwig Mendelzoon van Brokopondo drukte de DR- en RR-leden op het hart dat
| abc-Suriname | Door: Redactie