
Vrouw doet aangifte tegen partner wegens vernieling en bedreiging
| abc-Suriname | Door: Redactie
De 45-jarige A.M. heeft op maandag 19 januari 2026 aangifte gedaan op het politiebureau Livorno tegen haar partner F.H. (51), bijgenaamd “Him”, wegens vernieling en bedreiging.
Volgens de aangeefster wordt zij al jaren geconfronteerd met agressief gedrag van haar echtgenoot, met wie zij 26 jaar is getrouwd en twee kinderen heeft. Zij verklaarde dat haar partner haar herhaaldelijk zou hebben mishandeld en met de dood heeft bedreigd. Ook zou hij hebben gedreigd de woning in brand te steken.
In het afgelopen weekend zou F.H. ramen van de woning hebben ingeslagen. Na een woordenwisseling, waarbij de man in de nacht van zondag op maandag buiten in een hangmat onder een kamp had
Later die ochtend ontdekte de vrouw een barst in de voorruit van haar bedrijfsvoertuig. Zij verklaarde tevens dat haar kinderen getraumatiseerd zijn geraakt door de aanhoudende agressie binnen het gezin.
De vrouw gaf aan eerder informatie te hebben ingewonnen over een beschermingsbevel en zal dit alsnog officieel aanvragen.
De verdachte werd door de politie aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor voorgeleiding. Na afstemming met het Openbaar Ministerie is F.H. hangende het onderzoek in
| abc-Suriname | Door: Redactie




































