• zaterdag 21 February 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Verdachte manspersoon brengt politieambtenaar die te Atjoni is gedetacheerd steekverwondingen toe; verdachte aangehouden

| KPS | Door: Redactie

De brigadier van politie R.G., die voor werkzaamheden tijdelijk gedetacheerd is te Atjoni, heeft in de vroege ochtend van zaterdag 21 februari 2026 twee steekverwondingen opgelopen.

Het slachtoffer trof samen met collega’s tijdens surveillance een manspersoon aan die zich verdacht ophield bij een supermarkt te Atjonie. Toen de politieambtenaar de verdachte aansprak en hem vroeg de plek te verlaten, trok de man een scherp voorwerp tevoorschijn, waarmee hij de Brigadier twee steken toebracht in zijn rug.

Het slachtoffer is voor medische behandeling afgevoerd naar de Spoed Eisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo en is ter verpleging in de ziekeninrichting opgenomen.

De

verdachte is door de politie aangehouden en het scherp voorwerp is in beslag genomen.Nadere bijzonderheden volgen.

| KPS | Door: Redactie