
Scholier aangehouden die politie-agent aanviel
| abc-Suriname | Door: Redactie
De 16-jarige verdachte D.W. is op dinsdag 4 november 2025 door de politie van het bureau Latour aangehouden, Deze verdachte was als duorijder gezeten op een bromfiets, die diezelfde morgen betrokken raakte bij een aanrijding met een andere bromfietser op de kruising van de Rust en Werk- en de Pomonaweg. De veroorzaker bleek naderhand de politieambtenaar S.V. (24) te zijn, die na de aanrijding door de bromfietsbestuurder en de duorijder is mishandeld.
Uit het voorlopige onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat de politieman S.V., de andere bromfietser en de duorijder D.W. had aangegeven dat hij de veroorzaker
Tijdens het onderhandelen gedroeg D.W. zich aggressief, liep op de veroorzaker af en poogde tot twee keren toe met kracht de valhem van het hoofd van de politieman weg te trekken. Ondanks deze hem aangaf een politieambtenaar te zijn, brachten beide jongemannen, hem slagen toe op het lichaam. Daarnaast probeerde het tweetal er vandoor te gaan met de bromfiets van de wetsdienaar. D.W. die gekleed was in een blauwe schooluniform hemd, probeerde zelfs de contactsleutel uit de broekzak van de politieman te halen.
Toen dit
Nadat de politie ter plaatse is geweest en S.V. voor verdere afhandeling naar het politiebureau wilde rijden, bracht een andere manspersoon die in de menigte stond hem een slag toe in het gezicht. De verdachte D.W. werd kort na zijn daad door de politie in de kraag gevat.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte D.W. vanwege zijn jeugdige leeftijd in verzekering gesteld in het jeugd doorgangscentrum Opa Doeli. Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling jeugdzaken.
| abc-Suriname | Door: Redactie




































