• dinsdag 18 August 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Presentatie over Alzheimer op 21 september in AZP

| abc-Suriname | Door: Redactie

In het kader van de Internationale Dag van Alzheimer wordt op 21 september een presentatie gehouden over Alzheimer en de mens achter de aandoening. De presentatie vindt plaats in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) en wordt verzorgd door Devi, eigenaar en oprichter van Touched by Devi.

Volgens Devi is Alzheimer een vorm van dementie en vormt de begeleiding en ondersteuning van mensen met dementie in Suriname een belangrijk zorgpunt.

Tijdens de presentatie wordt onder meer aandacht besteed aan de mens achter de diagnose en manieren waarop mensen met dementie beter kunnen worden begeleid. Devi biedt daarnaast Holistic Wellness aan, een benadering die volgens haar kan worden toegepast bij dementie en andere situaties.

| abc-Suriname | Door: Redactie