
NURMOHAMED NAAR GUYANA VOOR GESPREKKEN HAALBAARHEIDSSTUDIE CORANTIJNBRUG
| dagblad de west | Door: Redactie
Een bijeenkomst die het hoogtepunt inhoudt van de adviesopdracht die in mei 2022 aan WSP Caribbean werd toegekend voor een haalbaarheidsstudie en gedetailleerd ontwerp voor de bouw van een brug over de Corantijnrivier, die Guyana en Suriname met elkaar moet verbinden, zal naar verwachting vandaag worden gehouden.
Volgens een persbericht van
Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken, zal van
Een aanbestedingsdocument voor deze brug is op 9 mei 2023 uitgegeven aan geprekwalificeerde aannemers en sluit op 1 augustus 2023. De Corantijn-rivierbrug zal worden gebouwd via een publiek-private samenwerking (PPS) en volgens de Design-Build-Finance- Operate-Maintain-model (DBFOM). Dit betekent dat de
De lijst met vooraf gekwalificeerde aannemers/joint ventures zijn:
- China Road and Bridge Corporation (CRBC)
- China Railway Construction International Ltd (CRCCI), China Railway Construction Caribbean Co Ltd (CRCCCL) en China Railway Construction Bridge Engineering Bureau Group Co Ltd (CRBG)
- Ballast Nedam Infra Suriname BV
- China Harbor Engineering Company (CHEC)
- China Overseas Engineering Group Co Ltd (COVEC), China Railway Eryuan Engineering Group Co Ltd (CREEC) en China Railway First Group (CRRG).
Volgens de overeenkomst die tussen Guyana en Suriname is bereikt tijdens de eerste HLDM-bijeenkomst in Suriname,
Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'
| dagblad de west | Door: Redactie



































