
Minister Bouva vertegenwoordigt Suriname bij beëdiging president Ali
| abc-Suriname | Door: Redactie
Minister van Buitenlandse Zaken, International Handel en Samenwerking, Melvin Bouva, woonde op 7 september 2025 de inauguratieplechtigheid van President Mohamed Irfaan Ali in Georgetown, Guyana, bij namens de President van de Republiek Suriname, Jennifer Geerlings-Simons. De Surinaamse delegatie bestond verder uit Chief of Staff, Sergio Akiemboto en Ambassadeur van
President Ali gaf tijdens zijn inaugurele speech aan dat de komende vijf jaar ‘de meest ingrijpende’ zullen zijn in de geschiedenis van Guyana, en riep iedereen op om gezamenlijk te werken aan een toekomst vol middelen, kansen, waardigheid en gedeeld doel.
President Ali kondigde ingrijpende sociaaleconomische maatregelen
De ‘One-Guyana’- visie stond centraal in de speech van de President. “I am not the president
President Ali noemde, onder andere, als speerpunt de realisatie van de brug
De aanwezigheid van Suriname bij deze belangrijke gebeurtenis onderstreept de hechte en vriendschappelijke betrekkingen tussen beide buurlanden.
| abc-Suriname | Door: Redactie

































