HVB: Non curruptie en natievorming taak volgende regering
| starnieuws | Door: Redactie
Mike Noersalim, voorzitter van de HVB, spreekt partijgenoten toen bij de opening van het Infocentrum in Tamansari, Commewijne.
Bij de opening van het HVB Infocentrum Tamansari in het district Commewijne afgelopen zaterdag, benadrukte partijleider Raymond Sapoen het belang van een brede oppositionele samenwerking. “De HVB heeft samen met de NDP en andere gelijkgerichte partijen het voortouw genomen toen eerdere gesprekken met buitenparlementaire partijen niets hadden opgeleverd. Wij vinden dat er nog steeds ruimte is voor alle progressieve krachten in het land om hun bijdrage te leveren. Vooral now now pe omeni kader gwe libi a kondre disi”, stelde Sapoen.
“Vanaf het
Partijvoorzitter Mike Noersalim haalde het voorbeeld aan waar de regering geheel tegen alle regels van de Personeelswet in, het salaris van duizenden ambtenaren stopzet en dan weer op een chaotische wijze dat probeert te herstellen. “Dit is alleen mogelijk bij een chaotisch geleid ministerie dat het zogenaamd public sector reform moet uitvoeren. Chaos op Binnenlandse Zaken, chaos in ons onderwijs, dood en ellende in de gezondheidszorg en een onveilig Suriname. Dit is helaas het resultaat van 4 jaren Santokhi/Brunswijk”, meent Noersalim.
“Hoe kunnen we stellen dat de mens centraal staat, wanneer het op deze fundamentele gebieden een grote ramp is? Suriname op spoor brengen in dus geen zaak van 1 of 2 partijen, maar een collectieve zaak. Er is geen tijd voor ego's, eigen partijvlag of logo, Suriname eerst!”, besloot Noersalim. Na de toespraken werd overgegaan tot de installatie van een Commewijne Stuurgroep bestaande uit 17 personen geleid door ex DNA-kandidaat Mane Sawirjo, waarna het naambord van het HVB Infocentrum werd onthuld.
| starnieuws | Door: Redactie