
Hoogbejaarde voetganger (84) in ziekenhuis overleden na aanrijding
| waterkant | Door: Redactie
De 84-jarige voetganger Mariane Wirokromo is dinsdagavond overleden in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, nadat zij eerder op de avond was aangereden.
Het ongeval vond op 8 juli plaats op de kruising van de Hadji Iding Sumitaweg en de Tamansarieweg in Suriname.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wirokromo raakte daarbij ernstig gewond en werd met spoed per ambulance overgebracht naar de Spoedeisende Hulp van het ziekenhuis. Ze overleed later die avond aan haar verwondingen.
Volgens getuigenverklaringen was het slachtoffer bezig met het oversteken van de weg. Camerabeelden laten zien dat zij zich al bijna
Ooggetuigen meldden aan de Surinaamse politie dat de bestuurder vlak voor het ongeluk meerdere voertuigen had ingehaald en zich roekeloos gedroeg in het verkeer. De politie van Richelieu doet onderzoek naar het incident.
De begrafenis van het slachtoffer vindt vandaag plaats.
| waterkant | Door: Redactie