
Elf politiebrigadiers in Regio West bevorderd tot majoor
| waterkant | Door: Redactie
In Regio West heeft het Korps Politie Suriname deze week een belangrijke mijlpaal gevierd: maar liefst elf brigadiers zijn bevorderd tot de rang van majoor. De plechtige ceremonie vond plaats op het districtscommissariaat van Nieuw-Nickerie, waar collega’s, leidinggevenden en genodigden getuige waren van het formele moment.
De feestelijke gelegenheid werd opgeluisterd
“Deze stap is geen eindpunt, maar een nieuwe fase vol uitdagingen”, aldus Van Cooten, die de bevorderde politiemannen en -vrouwen opriep tot voortdurende inzet voor veiligheid, integriteit en vertrouwen in de samenleving.
Ook commandant Sabajo sprak inspirerende woorden. Hij wees op het belang van goede communicatie met de
De elf nieuwe majoors zullen verspreid over verschillende afdelingen binnen Regio West hun taken voortzetten, nu met een bredere verantwoordelijkheid en een versterkte positie binnen het Surinaamse korps.
Het Korps Politie Suriname feliciteert de bevorderden met hun nieuwe
| waterkant | Door: Redactie


































