• zondag 20 April 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Brunswijk: “Djojo, jij moet harder gaan werken!”

| waterkant | Door: Redactie

Volgens ABOP-leider Ronnie Brunswijk moet de Democraten van Suriname (DVS), onder leiding van Soeparmin Djojobesari, meer inspanningen leveren om zichzelf te bewijzen. Brunswijk wil vóór eind maart 2025 duidelijkheid hebben over de daadwerkelijke achterban van DVS.

“Djojo, jij moet harder gaan werken! We hebben een afspraak en die afspraak heb ik nog niet gezien. Voor eind maart moeten we al weten wat je hebt,” verklaarde Brunswijk tijdens de opening van een Infocentrum aan de Zwartenhovenbrugstraat.

Djojobesari stapte in september als leider van de Groep Djojo uit de NDP en sloot zich aan bij de ABOP. Hij gaf toen aan dat zijn achterban

bestaat uit meer dan 11.000 personen, waaronder teleurgestelde NDP-leden en anderen. Toch verscheen Djojobesari tijdens de 100.000+ manifestatie van de ABOP eind september met slechts een handvol mensen.

Brunswijk benadrukt dat andere partners zoals de PDO, NSK en NS zich inmiddels al hebben bewezen door eigen wijkvergaderingen te organiseren en hun achterban te mobiliseren. Hij verwacht dat DVS vóór eind maart 2025 de beloofde 11.000 personen bijeenbrengt op een eigen partijactiviteit. Brunswijk verzekerde dat de ABOP financiële ondersteuning zal bieden om de mobilisatie te bevorderen.

De ABOP-voorzitter is overtuigd dat de NSK, PDO en NS voldoende stemmen zullen binnenhalen om minimaal één

zetel te bemachtigen.

“Als een partij niet met een hele zetel komt, is dat niet erg. Al breng je slechts 20 mensen mee, voor mij als mens is dat al een toegevoegde waarde. Maar ik ben 100% zeker dat NSK, PDO en NS samen minimaal één zetel zullen binnenhalen. De recente mobilisatie van PDO en NS in Nickerie was geweldig. Ik heb vertrouwen in jullie, maar vanaf nu moeten jullie je bewijzen en harder gaan werken,” aldus Brunswijk.

 

| waterkant | Door: Redactie