
Abrahams: “Uitvaart Bouterse mogelijk op 3 of 4 januari; alles hang af van vrijgeven lichaam door OM”
| waterkant | Door: Redactie
Het ligt in de planning om de uitvaart van de recent overleden oud-president van Suriname, Desi Bouterse, op 3 of 4 januari 2025 te houden. Volgens NDP-topper Ramon Abrahams hangt dat echter af van het besluit van het Surinaams Openbaar Ministerie om het lichaam van de oud-legerleider vrij te geven.
Abrahams hoopt dat de obductie uiterlijk zondag af is, zodat de familie door kan gaan met de planning. “Je moet beginnen te plannen. Je kan dat niet pas doen wanneer het lijk vrijkomt”, zei Abrahams donderdag aan journalisten.
Volgens de oud-minister vinden er naast Ocer ook landelijk, tot in de dorpen
Op de vraag van journalisten hoe het stoffelijk overschot naar de residentie op Leonsberg is gebracht, stelde hij dat dit dan aan het lichaam zelf moet worden gevraagd. Dat Bouterse zolang ondergedoken is geweest en zijn lichaam zo snel naar zijn residentie is gebracht, betekent volgens
“We beschikken over een heel goede en toffe organisatie. En dat is nu weer gebleken. Hij is een top militair geweest en als een militair gaat onderduiken dan gaat hij veilig zijn”, aldus Abrahams.
Sinds donderdag 26 december kunnen mensen het condoleanceregister tekenen voor de overleden oud-president. Het register ligt in de lobby van het partijcentrum OCER aan de H.D. Benjaminstraat.
| waterkant | Door: Redactie