
68-jarige overlijdt na hit and run op Indira Gandhiweg
| abc-Suriname | Door: Redactie
De 68-jarige automobilist S.F. is op vrijdag 16 januari 2026 in het ziekenhuis overleden aan de verwondingen die hij opliep bij een verkeersongeval op de Indira Gandhiweg. Het ongeval vond plaats op zaterdag 3 januari 2026, waarna de veroorzaker de plaats van de aanrijding verliet.
Uit voorlopig politieonderzoek blijkt dat S.F. die ochtend rond 06.00 uur in een grijs gelakte Toyota Corolla reed vanuit de richting van de Latour-rotonde naar de Noordpoolweg. Ter hoogte van een ondernemingspand sloeg hij rechtsaf om een oprit op te rijden, toen hij werd ingehaald door een achteropkomend grijs voertuig. Daarbij ontstond een zware botsing.
Na de aanrijding verliet de bestuurder van het andere
S.F. raakte ernstig gewond en werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis, waar hij werd opgenomen voor behandeling. Na een strijd van bijna twee weken bezweek hij op 16 januari omstreeks 11.20 uur aan zijn verwondingen. In opdracht van het Openbaar Ministerie werd het lichaam ter obductie in beslag genomen en inmiddels vrijgegeven aan de nabestaanden voor de uitvaart.
Het verdere onderzoek wordt uitgevoerd door de Unit Verkeer Onderzoek Paramaribo (VOUP).
De politie doet een dringend beroep op de automobilist die na de aanrijding is doorgereden om zich onverwijld te melden bij de VOUP, gevestigd op het politiebureau Herman Gooding (voorheen bureau Nieuwe Haven), telefoonnummer 403381.
Het verkeersslachtoffer S.F. is op dinsdag 27 januari 2026 naar zijn laatste rustplaats gebracht.
| abc-Suriname | Door: Redactie




































