• dinsdag 30 December 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Update: Verdachte die negen personen om het leven heeft gebracht, slaat de hand aan zichzelf

| KPS | Door: Redactie

De 42-jarige moord verdachte D.A. heeft zich in de vroege ochtend van maandag 29 december 2025 verhangen in het cellenhuis van het Politiebureau Centrum.

D.A. was in verzekering gesteld in het kader van het onderzoek naar de dood van negen personen in de nacht van zaterdag 27 op zondag 28 december 2025 aan de Hadji Iding Soemitaweg te Richelieu in het district Commewijne.

Bij zijn aanhouding liep hij schotverwondingen op aan zijn benen en werd ter observatie onder politiebewaking opgenomen in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP). Na medisch te zijn behandeld werd D.A. dezelfde nacht ontslagen uit het AZP en ingesloten

in het cellenhuis verbonden aan het politie bureau van Centrum. Uit voorzorg werd hij in een o’ter cel geplaatst.

Bij controle op 29 december 2025 rond 06.10 uur vertoonde de verdachte geen teken van leven meer. Uit het eerste onderzoek is gebleken dat D.A. met het verband van de spalk aan zijn rechter onderbeen een handeling heeft verricht, die tot zijn dood heeft geleid. Er is direct een lijkschouwing ingesteld.

Het onderzoek naar de toedracht van het overlijden en het hoofdonderzoek naar de zaak, waarvoor Aroma was aangehouden, worden door de afdeling Kapitale Delicten voortgezet.

| KPS | Door: Redactie