
SVJ en VRTS slaan handen ineen voor accreditatie mediaveld in Suriname
| suriname herald | Door: Redactie
De Surinaamse Vereniging van Journalisten (SVJ) en de Vereniging van Radio- en Televisiebedrijven in Suriname (VRTS) hebben een samenwerkingsverband gesloten om te komen tot een duidelijke ordening van het journalistieke en mediaveld in Suriname. Centraal in het partnerschap staat de invoering en afstemming van accreditatie voor zowel journalisten als mediabedrijven.
Accreditatie op basis van internationale standaarden Volgens het gezamenlijk persbericht is het accreditatiesysteem gebaseerd op internationale standaarden en geldende juridische vereisten. Met dit traject willen beide organisaties bijdragen aan verdere professionalisering, kwaliteitsbewaking en verantwoord ondernemerschap binnen de mediasector.
De SVJ is inmiddels gestart met de accreditatie van journalisten. De VRTS
Binnenkort volgt een gezamenlijke informatiesessie voor het media- en journalistenveld. Tijdens deze bijeenkomst zal nadere toelichting worden gegeven op het accreditatieproces en de verdere uitwerking van de samenwerking.
Met dit initiatief spreken beide organisaties de intentie uit om te werken aan een sterker, professioneler en geloofwaardiger medialandschap in Suriname, waarin persvrijheid hand in hand gaat met kwaliteit en verantwoordelijkheid.
| suriname herald | Door: Redactie

































