• zaterdag 24 October 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
Ruzie tussen goudzoekers in Sarakreek eindigt in dodelijke schietpartij

Ruzie tussen goudzoekers in Sarakreek eindigt in dodelijke schietpartij

| suriname herald | Door: Redactie

Een ruzie tussen goudzoekers in de omgeving van Sarakreek, nabij Sneesbergie in het district Brokopondo, is gisteren uitgelopen op een dodelijke schietpartij. Daarbij is een man doodgeschoten.

De melding van het schietincident kwam omstreeks 16.34 uur bij de politie binnen. Volgens de eerste informatie was een man op de locatie neergeschoten. Aan de schietpartij zou een onderlinge ruzie tussen goudzoekers zijn voorafgegaan.

De politie van Brokopondo en de afdeling Kapitale Delicten zijn van het incident op de hoogte gesteld en zullen de zaak onderzoeken. Over de identiteit van het slachtoffer en de precieze omstandigheden waaronder de schietpartij heeft plaatsgevonden, is vooralsnog niets bekend.

Ook is nog onduidelijk wie het dodelijke schot heeft gelost en of er verdachten zijn aangehouden. Het onderzoek moet uitwijzen wat zich precies tussen de betrokken goudzoekers heeft afgespeeld.

| suriname herald | Door: Redactie