Regering stelt USD 710.000 beschikbaar voor AZP
| dagblad suriname | Door: Redactie
Het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) krijgt van de regering een financiële injectie van USD 710.000 voor de aankoop van een voorraad essentiële medicijnen en medische verbruiksartikelen. Met dit bedrag moet een buffervoorraad worden aangelegd die de behoefte voor 3 tot 4 maanden dekt. Nadat de leveranciers in het buitenland zijn betaald zullen binnen twee weken de medicijnen en medische verbruiksartikelen worden ingevlogen.
Volksgezondheid-minister Amar Ramadhin maakte dit vorige week bekend op een persconferentie na de vergadering van de regeringsraad. Vorige week hebben de medische specialisten van het AZP groot alarm geslagen over de ernstige situatie die in het ziekenhuis aan het
Naar aanleiding hiervan heeft minister Ramadhin een gesprek gehad met de leiding van het AZP, de medische specialisten en de Ziekenhuisraad. Op de vergadering van de regeringsraad vorige week woensdag heeft de regering besloten het bedrag van USD 710.000 beschikbaar te stellen aan het AZP.
De leiding van het ziekenhuis heeft de regering een lijst doen toekomen van hoeveelheden medicamenten en medische verbruiksartikelen die de behoefte voor 3 tot 4 maanden dekt.
SS
| dagblad suriname | Door: Redactie