• donderdag 30 April 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Parlementsvoorzitter Adhin tevreden over prestaties DNA tot nu toe

| abc-Suriname | Door: Redactie

De voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA), Ashwin Adhin, zei in het programma ABC Actueel dat het niet klopt dat het onvoldoende te presteren.

Volgens hem is er een uitgebreide evaluatie door de staf uitgevoerd. Daaruit blijkt dat er in totaal 294 vergaderingen zijn gepland, waarvan 264 daadwerkelijk zijn doorgegaan.

Dat komt neer op gemiddeld ongeveer één vergadering per dag over een periode van negen maanden. Hij zegt daar tevreden over te zijn.

Verder gaf hij aan dat er 18 ontwerpwetten zijn ingediend, naast de 15 uit de vorige termijn, en dat deze in behandeling zijn. Drie wetten zijn inmiddels afgekondigd.

Volgens

Adhin gaat kwaliteit boven snelheid en is het belangrijk om de kwaliteit van de wetgeving te bewaken.

| abc-Suriname | Door: Redactie