• vrijdag 20 February 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname

O P S P O R I N G: KALPOE, RACHOE alias “SHIVA”

| KPS | Door: Redactie

De  Procureur-Generaal bij het Hof van Justitie van Suriname , gelast de opsporing, aanhouding en voorgeleiding van de verdachte: 

KALPOE, RACHOE alias “SHIVA”

geboren op 26 juni 2001 te Paramariboie en wonende aan de Hauraweg pandnummer 82 te Wanica.

KALPOE, RACHOE alias “SHIVA” voornoemd wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan de strafbare feiten: oplichting; medeplegen aan oplichting; medeplechtigheid  tot het plegen van oplichting; verduistering; medeplegen aan verduistering; medeplichtigheid  tot het plegen van verduistering; valsheid in geschrifte; medeplegen aan valsheid in geschrifte; medeplichtigheid  tot het plegen van valsheid in geschrifte.

       S I G N A L E M E N

T

       GESLACHT……………………..MANNELIJK

       ETNICITEIT…………………….HINDOESTAAN   

        HUIDSKLEUR………….….LICHTBRUIN

        HAARDRACHT…….……..SLUIK

         POSTUUR…………………SLANK

          LENGTE…………………..±1.78 CM

Een ieder die informatie kan verstrekken over de verblijfplaats van deze verdachte wordt verzocht om contact te maken met de afdeling Recherche Regio Paramaribo (RRP) op het telefoonnummer 451163, de Command Center (CC) op 115 of de dichtstbijzijnde politiepost.

Paramaribo, 20 Februari 2026

De Procureur-Generaal bij het Hof van Justitie van Suriname

namens deze,

De inspecteur van politie 1e klasse,

Bharosa. P

| KPS | Door: Redactie