
Inspecteur en oud-commissaris van politie en tevens beveiliger van vicepresident aangehouden in grote drugszaak
| waterkant | Door: Redactie
Lees voor
Justitiële autoriteiten in Suriname hebben twee verdachten aangehouden in de zaak waarbij vorige maand 478 kg cocaïne aan de Smaragdstraat in Paramaribo-Noord werd aangetroffen. Bronnen dichtbij het onderzoek melden aan onze redactie dat het gaat om inspecteur van politie Dennis E. (foto) en oud-commissaris Ruben P.
De mannen zouden zijn aangehouden door een speciaal team onder leiding van de Surinaamse Procureur-Generaal (pg).
Eerder was al bekend dat een beveiliger van vicepresident (vp) Brunswijk en een oud-commissaris van de Surinaamse politie bij deze zaak betrokken zijn. Eerstgenoemde is dus Dennis E. Ruben P. (foto onder) was eind jaren negentig ook al verdacht van cokesmokkel naar België:

Een speciaal team van de Narcotica Brigade van de Surinaamse politie deed op 1 september een inval bij twee naast elkaar gelegen woningen aan
De drugs met een straatwaarde van rond de 15 miljoen euro waren verpakt in witte zakken:

| waterkant | Door: Redactie




































