
HAVO-1 krijgt nieuw ICT-lokaal
| abc-Suriname | Door: Redactie
“Think It, Dream It, Achieve It”, is het motto op het bord waarmee het ICT lokaal van Openbare Atheneum HAVO 1 officieel werd heropend. Hoewel ICT met de dag onmisbaarder wordt, beschikt de school na jaren weer over de nodige basis ICT-middelen. De heropening is een project uitgevoerd door E-government, waarbij Telesur als sponsor optrad, allen in samenwerking met het ministerie van Onderwijs, Wetenschap & Cultuur (minOWC).
De heropening markeert vooral een droom die werkelijkheid geworden is voor de school. Directeur Gemin gaf aan dat er hier al jaren naar wordt uitgekeken. Hij verklaarde dat de toenmalige situatie voor
Het is volgens hem tijd om te gaan werken aan de sporthal, omdat de huidige toestand niet acceptabel is. Deze heropening vloeit voort uit een digitaliseringsplan van de regering om landelijk scholen van toegang tot stabiel internet te voorzien. Studenten mochten aan het einde niet slechts de heropening vieren, maar ook een geste van schooltassen ontvangen. De president schonk 400 schooltassen met inhoud.
| abc-Suriname | Door: Redactie