
Grote drukte bij volkshuisvesting na fake-oproep voor woningregistratie
| abc-Suriname | Door: Redactie
Vanaf maandag was er een grote toeloop bij de Stichting Volkshuisvesting. Dit gebeurde nadat op sociale media een oproep was geplaatst voor een fysieke registratie voor een woning. Waarnemend directeur van Volkshuisvesting, Sherwien Valies, zegt dat er geen oproep is gedaan vanuit de stichting dat mensen konden gaan registreren. Voor hem is het niet duidelijk waar de oproep voor de registratie vandaan komt.
Valies vindt het jammer dat er al wordt gesproken over registratie, terwijl het project volgens hem nog niet in die fase is. Hij wijst erop dat de president eerder heeft aangegeven dat de regering nog bezig is
Volgens Valies wordt er momenteel gekeken naar geschikte projecten en worden de nodige voorbereidingen getroffen om het bouwproject officieel te starten. Pas daarna zal er een online registratiesysteem worden geïntroduceerd voor woningzoekenden.
Een burger die ook afging op de oproep om te registreren legde haar situatie uit over haar woningnood. Vanwege de grote toestroom heeft SOZAVO de mensen hun gegevens alsnog opgenomen.
| abc-Suriname | Door: Redactie



































