
Deviezencommissie betreurt vertekend beeld geschetst door minister Monorath
| starnieuws | Door: Redactie
De Deviezencommissie betreurt in een reactie tegenover Starnieuws, dat minister Harish Monorath van Justitie en Politie, in De Nationale Assemblee een vertekend beeld heeft gegeven in de kwestie van onrechtmatig aan hem overgemaakte gelden. De statement in extenso heeft de volgende inhoud :
De Deviezencommissie betreurt dat minister Manorath een vertekend beeld geeft in de media als zou het een gebruik zijn dat de voorzitter leden zelf afvoert, immers de leden van de Deviezencommissie worden bij resolutie van de President benoemd, waarbij de minister van Financiën en Planning belast is met de uitvoering van deze resolutie.
Aangezien de voorzitter van de Deviezencommissie
In vermeld schrijven is tevens gevraagd dat het ministerie van Financiën en Planning de Deviezencommissie formeel in kennis stelt van het besluit tot terugtreding van het betreffende lid alsook stopzetting van het honorarium, waarna de
De Deviezencommissie heeft tot op heden evenwel geen respons van de minister van Financiën en Planning ontvangen op haar schrijven van 25 juli 2025 noch een resolutie omtrent beëindiging van het lidmaatschap van de heer Manorath. Benadrukt wordt dat publieke functionarissen evenwel een eigen verantwoordelijkheid dragen. Verder wenst de Deviezencommissie te volstaan met deze statement.
| starnieuws | Door: Redactie




































