
The Prodigy-zanger Keith Flint (49) overleden
| Nu.nl | Door: Redactie
Keith Flint, lid van de Britse formatie The Prodigy, is overleden. Dat melden meerdere Britse media maandag, waaronder The Sun. Volgens de boulevardkrant is Flint maandag dood in zijn woning in de buurt van Londen aangetroffen. De zanger, getrouwd met de Japanse dj Mayumi Kai, is 49 jaar oud geworden.
Via
In een verklaring die met Britse media is gedeeld, noemt de band Flint "een echte pionier, uitvinder en legende". "Hij zal altijd gemist worden."
The Prodigy werd in het begin van de jaren negentig bekend en brak wereldwijd door met nummers Breathe en Firestarter.
Flint, die zich eerst als danser bij

Hoe overleden Prodigy-frontman de wereld liet raven
Zanger zou in augustus weer in Nederland zijn
The Prodigy
De band heeft net een tour afgerond in Australië en zou in mei beginnen met een reeks concerten in
Diverse artiesten hebben gereageerd op het overlijden van de Britse zanger. Zo zegt Ed Simons van het duo The Chemical Brothers: "Hij was een fijn persoon en altijd heel vriendelijk tegen ons, ook toen we net begonnen met optreden."
Oh gosh, so sad to hear about Keith Flint, he
Radiozender 3FM zal de hele dag door nummers van The Prodigy draaien en verhalen van luisteraars
Radiozender KINK zendt maandag een registratie uit van het optreden dat de band in december 1997 in de Brixton Academy in Londen heeft gegeven.
| Nu.nl | Door: Redactie





































