
Belfort mist Abop’ers en NPS’ers in Sunfin NV
| sun.sr | Door: Redactie
Het DNA-lid Edward Belfort heeft vandaag in de De Nationale Assemblee (DNA) gepleit dat er ook mensen van de Abop en de NPS opgenomen worden in de structuren van de nieuwe nv die opgericht gaat worden om investeringskapitaal aan te trekken. “Alles is in een kamertje gebeurd met mensen van een bepaalde partij”, zei Belfort, doelende op mensen van de VHP. Hij haalde wederom aan dat niemand op de hoogte was van New Surfin NV.
“Ook de vicepresident niet. Hij zei letterlijk: ‘mi no sab neks.’ Volgens Belfort bestaat die nv nog steeds. De regering is na de debacle van New Surfin NV, bezig een nieuwe nv op te richten. Eerst zou die de naam krijgen van Suriname Investments Enterprise NV, maar nu gaat men richting Suriname National & Foreign Investment (Sunfin) NV.
Onder andere DNA-lid Mahinder Jogi van de VHP vond dat er een coalitie is met partijen en deze zaken
Terwijl Belfort bezig was met zijn toespraak, werd het rumoerig in de zaal. Waarnemend vicevoorzitter van DNA, Gregory Rusland, lastte een schorsing in op aanvraag van DNA-lid Jogi. Deze schorsing is al meer dan een half uur geleden ingelast.
| sun.sr | Door: Redactie




































