• dinsdag 12 May 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
SLM-vlucht keert terug naar Schiphol vanwege technische storing

SLM-vlucht keert terug naar Schiphol vanwege technische storing

| suriname herald | Door: Redactie

De vlucht PY993 van de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) vanuit Amsterdam naar Paramaribo is vandaag kort na het opstijgen teruggekeerd naar luchthaven Schiphol vanwege een technische storing. Als gevolg hiervan is de vlucht met 24 uur vertraagd en wordt ook retourvlucht PY994 naar Amsterdam verschoven naar zondag 10 mei 2026.

Dat maakte Surinam Airways bekend in een communiqué.

Volgens de luchtvaartmaatschappij landde vlucht PY993 veilig op Schiphol. Collega’s van de maatschappij op de luchthaven zorgen voor de nodige ondersteuning aan de passagiers. De technische storing wordt momenteel nader onderzocht.

SLM benadrukt dat veiligheid te allen tijde de hoogste prioriteit heeft

en zegt intensief te werken aan een zorgvuldige en spoedige oplossing van de situatie.

Door de vertraging zal vlucht PY994 van vrijdag 8 mei 2026 vanwege verplichte rusttijden voor de crew pas op zondag 10 mei vertrekken.

Aan passagiers van vlucht PY994 met bestemming Amsterdam wordt nadrukkelijk gevraagd zich niet

naar de Johan Adolf Pengel International Airport te begeven om onnodig wachten te voorkomen.

De verwachte aankomsttijd van vlucht PY993 uit Amsterdam wordt later bekendgemaakt. Nieuwe vertrek- en aankomsttijden zullen volgens SLM zo spoedig mogelijk via e-mail en de officiële Facebookpagina van Surinam Airways worden gecommuniceerd.

De maatschappij zegt het

ontstane ongemak te betreuren en biedt haar verontschuldigingen aan de passagiers aan.

| suriname herald | Door: Redactie