
OW en aannemers bezegelen contracten ITLCS-project - bouw logistiekcentrum en rehabilitatie brug
| suriname herald | Door: Redactie
Het ministerie van Openbare Werken (OW) heeft de bouw van een logistiek centrum bij de Nieuwe Haven en de rehabilitatie van de brug in de Van ’t Hogerhuysstraat over het Saramaccakanaal op het programma.
Deze projecten vallen binnen het project Improving Transport Logistics and Competitiveness in Suriname (ITLCS). Dit project behelst
De contractondertekening met de bedrijven die voor de werkzaamheden zijn aangetrokken, heeft op donderdag 16 november 2023 plaatsgevonden in de Ballroom van Hotel Torarica. De documenten werden
De Baitali Group of Companies NV is belast met de bouw van het logistiek centrum, terwijl de brug in de Van ’t Hogerhuysstraat gerehabiliteerd zal worden door de Joint Venture China Roads & Bridge en Kuldipsingh Infra.
OW-minister Riad Nurmohamed sprak van een langverwacht project voor wat betreft de oeververbinding. Ten aanzien van de nieuwe terminal werd aangegeven, dat deze aan internationale standaarden zal voldoen.
Daarnaast zullen containers niet meer langs de weg hoeven te worden geparkeerd,
Het is niet uitgesloten dat de samenleving enige hinder zal ondervinden
Minister Nurmohamed zegt dat wanneer de werkzaamheden aan de Van ’t Hogerhuys-
Abonneer op ons youtube kanaal.
Bedankt voor het kijken en abonneren.
'Suriname Nieuws Centrale'
| suriname herald | Door: Redactie




































