
Ontsnapte arrestanten Ardjopawiro en Cabenda opnieuw opgepakt
| starnieuws | Door: Redactie
De voortvluchtige arrestanten Rine Ardjopawiro en Filicio ‘File’ Cabenda zijn opnieuw achter slot en grendel gezet. Het tweetal ontsnapte op 4 augustus samen met Romario B. en Cicile ‘Chucky’ Agodeba uit het
cellenhuis van het politiebureau Santodorp.Starnieuws verneemt dat Ardjopawiro en Cabenda vanmiddag door de politie aan de Leysweg aangehouden. Over de omstandigheden van hun arrestatie is vooralsnog geen nadere informatie vrijgegeven.
De derde ontsnapte, Romario B., werd kort na de uitbraak al in de directe omgeving van het politiebureau Santodorp aangehouden. Naar Agodeba, die nog voortvluchtig is, wordt intensief gezocht.
"Er wordt met man en macht gewerkt om de laatste voortvluchtige op te sporen en weder aan te houden", meldt de politie Public Relations.
| starnieuws | Door: Redactie