• maandag 19 May 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

NPS maakt zich op voor slotmassameeting op 23 mei

| waterkant | Door: Redactie

De Nationale Partij Suriname (NPS) treft de laatste voorbereidingen voor haar slotmassameeting op donderdag 23 mei 2025, die zal plaatsvinden op het partijhoofdkwartier Grun Dyari aan de Johan Adolf Pengelstraat.

In aanloop naar deze bijeenkomst zet de partij zich actief in om het directe contact met de kiezer te versterken via publieke discussies, “ondro oso”-bijeenkomsten en persoonlijke gesprekken in buurten en districten.

Volgens de NPS is er bewust gekozen voor een kleinschalige en inhoudelijke benadering in plaats van massale politieke krachtmetingen. De partij stelt dat Suriname op een historisch kruispunt staat, met de verwachting van enorme financiële inkomsten en potentieel de hoogste

economische groei wereldwijd. Juist daarom benadrukt de partij de noodzaak van een doordacht en transparant beleid.

Partijvoorzitter Gregory Rusland en andere NPS-prominenten trekken actief het veld in om steun te mobiliseren en het partijstandpunt helder te maken. Een belangrijke boodschap is dat de NPS zich krachtig wil inzetten voor het aanpakken van corruptie. “Het corruptiespook moet definitief worden uitgeroeid,” aldus de Surinaamse partij.

Tijdens de slotmassameeting zullen Rusland en andere sprekers uitgebreid ingaan op de financieel-economische situatie van het land en de beleidsvisie van de partij. De nadruk zal liggen op sectoren als onderwijs, gezondheidszorg, veiligheid, sociaal beleid en het stimuleren van

ondernemerschap.

De NPS belooft dat zij bij regeringsdeelname Suriname opnieuw richting duurzame ontwikkeling zal leiden, na jaren van volgens haar desastreus beleid van verschillende regeringen sinds 2010.

| waterkant | Door: Redactie