
Nog twee lijken geborgen na mogelijke aanvaring met boot te Apoera
| waterkant | Door: Redactie
De politie in het Westen van Suriname heeft afgelopen weekend nog twee lijken uit het water van de Corantijnrivier geborgen. Afgelopen donderdag en vrijdag werden ook al twee lichamen in de rivier bij Apoera aangetroffen en geborgen.
De baas van de Surinaamse politie, korpschef Bryan Isaacs, bevestigde de vondst van de twee lichamen op zondag tegenover dWT en Starnieuws.
Hij gaf aan dat er in de nabijheid van de lichamen een deel van de boeg van een houten boot in het water is aangetroffen. Ook werden diverse spullen in het water gevonden, wat kan wijzen op schipbreuk en wellicht een aanvaring.
De identiteit van
Toen de politie vrijdag het tweede lijk wilde bergen, werden manschappen ter hoogte van de haven van Apoera aangevallen door Braziliaanse bijen.
Twee politieambtenaren die door de bijen zijn gestoken, werden voor medische behandeling met de ambulanceboot afgevoerd naar het Mungra Medisch Centrum (MMC). De derde politiefunctionaris wist aan de bijensteken te ontkomen door in het water te springen.
Het onderzoek in deze zaak wordt voort gezet.
| waterkant | Door: Redactie