![default default](/sites/default/files/styles/news_feed_image/public/default_images/default-sunews_1.jpg?itok=iMN6FQPo)
Nieuwe regel Ritfeldschool: Leerlingen moeten mobiel bij eerste les inleveren
| waterkant | Door: Redactie
De Ritfeld muloschool in Suriname heeft ingaande vandaag een nieuwe regel ingevoerd om mobielgebruik door leerlingen tijdens de lessen te voorkomen.
Alle leerlingen zijn vanaf vandaag verplicht om hun mobiele telefoons in te leveren bij de start van de eerste les. De telefoons worden aan het eind van de schooldag weer teruggegeven.
Mocht een leerling toch betrapt worden met een telefoon tijdens de schooluren, dan wordt het toestel ingenomen en pas aan het einde van het kwartaal teruggegeven, meldt de directie van de Ritfeldschool in een brief aan ouders en verzorgers.
Volgens de leiding van de school is deze maatregel noodzakelijk
De school is te bereiken via de gebruikelijke telefoonnummers. Mocht het nodig zijn de school eerder te sluiten, dan worden ouders en verzorgers tijdig op de hoogte gebracht.
De directie informeert in de brief tegelijkertijd ook over het beleid met betrekking tot de orde binnen de school. Leerlingen mogen zich tijdens de lessen niet op de gangen begeven of zonder toestemming de klas verlaten. Wanneer dit toch gebeurt, zullen er gepaste maatregelen getroffen worden.
“Deze maatregelen zijn in overleg met de Stichting
| waterkant | Door: Redactie