• dinsdag 12 May 2026
  • Het laatste nieuws uit Suriname
Nagish Algoe nieuwe president-commissaris Telesur

Nagish Algoe nieuwe president-commissaris Telesur

| suriname herald | Door: Redactie

Nagish Algoe is benoemd tot de nieuwe president-commissaris van telecombedrijf Telesur. Algoe beschikt over een brede achtergrond in bestuur, onderwijs en beleidsontwikkeling en heeft in de afgelopen jaren diverse functies bekleed binnen zowel de overheid als het hoger onderwijs.

Uit zijn curriculum vitae blijkt dat hij momenteel werkzaam is als

Secretaris 1e klasse op het Kabinet van de vicepresident van de Republiek Suriname. Daarnaast is hij actief als docent en opleidingscoördinator bij verschillende onderwijsinstellingen en heeft hij ervaring op het gebied van management, onderzoek en organisatieontwikkeling.

Algoe is verder medeoprichter en directeur van het Performance Excellence Institute Suriname. Ook had

hij zitting in diverse commissies en raden, waaronder de Raad van Commissarissen van N.V. Havenbeheer.

Met zijn benoeming bij Telesur wordt verwacht dat hij een belangrijke rol zal vervullen binnen het toezicht en de strategische ontwikkeling van het staatsbedrijf, in een periode waarin digitalisering en technologische innovatie centraal staan.

| suriname herald | Door: Redactie