• vrijdag 28 February 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname

Lijk manspersoon aangetroffen in bushuisje te Zanderij

| KPS | Door: Redactie

De afdeling Kapitale Delicten (K.D.) kreeg op dinsdag 25 februari 2025 omstreeks 20.34 uur n.m. van het Command Center de melding dat in het politie ressort Zanderij een lijk van een man met vermoedelijk steekverwondingen langs de weg in een bushuisje was aangetroffen. De medewerkers van voornoemde afdeling deden de plek aan voor onderzoek en troffen bij aankomst de wetsdienaren van het politiebureau Zanderij en de medewerkers van de Forensische Opsporing (F.O.) aan. Een arts stelde officieel de dood van de 41-jarige Q.T. vast.

Uit het verder onderzoek van de afdeling K.D. en F.O. zijn er geen tekenen van misdrijf

waargenomen aan het lichaam van de manspersoon, die geen vaste woon- en of verblijfplaats had en 4 maanden geleden zijn intrek had genomen in het bushuisje. Uit een ingesteld buurtonderzoek is gebleken dat de overleden man de afgelopen vier dagen in dezelfde lighouding in het bushuisje was gezien en te zwak was om zichzelf te voeden.Het ontzielde lichaam van Q.T. werd vervolgens door het uitvaartbedrijf Hamdard naar het mortuarium van het Academisch Ziekenhuis afgevoerd.

In opdracht van het Openbaar Ministerie mag het stoffelijk overschot van Q.T. ter begrafenis aan de nabestaanden worden afgestaan.

| KPS | Door: Redactie