• dinsdag 04 February 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Inzittenden auto na vertrek van luchthaven beroofd van koffers, geld en sieraden

| waterkant | Door: Redactie

Drie criminelen hebben maandagavond een brutale overval gepleegd op de Kennedyweg in Suriname.

Volgens de eerste berichten werden de bestuurster van en auto en twee medepassagiers, waaronder een studente uit Nederland, beroofd van geld, sieraden en persoonlijke bezittingen.

De 39-jarige bestuurster A.L. reed vanuit Zanderij richting Lelydorp, nadat ze de 19-jarige studente uit Nederland had opgehaald. Ook een 22-jarige passagier reed mee om familie op te halen.

Nabij de Coropinabrug werd de zijspiegel van hun voertuig aangereden door een grijze Toyota Vitz. Beide voertuigen stopten direct na de klap.

Na de aanrijding stapten drie mannen uit het andere voertuig. De bestuurder was ongemaskerd, terwijl

zijn twee medepassagiers gemaskerd waren en gewapend met messen en schroevendraaiers.

Onder dreiging van geweld dwongen ze de slachtoffers hun waardevolle bezittingen af te staan. Vermoedelijk hebben de daders de aanrijding met opzet veroorzaakt om de slachtoffers te beroven.

Ze gingen ervandoor met 7.000 Surinaamse dollars, 1.300 euro, sieraden, mobiele telefoons, koffers en tassen met persoonlijke spullen.

Na de roof reden de daders richting Lelydorp. De slachtoffers bleven ongedeerd, maar waren hevig geschrokken van de gewelddadige overval.

De politie van Rijsdijk heeft de aangifte opgenomen en is bezig met de opsporing en aanhouding van het drietal.

| waterkant | Door: Redactie