• zaterdag 25 October 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Imago DOASB moet hersteld worden

| cds | Door: Redactie

Minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling (RO) bracht op dinsdag 21 oktober een oriënterend bezoek aan het Directoraat Ontwikkeling Afro-Surinamers Binnenland (DOASB). Dit bezoek stond in het teken van motivatie en betrokkenheid. De minister moedigde het personeel aan om hun werkzaamheden met passie en toewijding uit te voeren. Hiermee wil zij bijdragen aan het verbeteren van het imago van het directoraat. Elke medewerker speelt daarin een cruciale rol.

Een van de prioriteiten van minister Huur bij haar aantreden is om zich persoonlijk te laten informeren over de gang van zaken binnen de verschillende directoraten van RO. De bewindsvrouwe is zich

bewust van de noodzakelijke randvoorwaarden die aanwezig moeten zijn om optimaal te kunnen functioneren en kwalitatief werk te leveren. Scholing speelt daarbij volgens haar een belangrijke rol. Zij benadrukte dat zij een voorstander is van beloning en waardering, maar dat medewerkers ook bereid moeten zijn om opleidingen, trainingen en cursussen te volgen om zichzelf verder te ontwikkelen.

Om beter inzicht te krijgen in wat er leeft onder het personeel, kreeg iedere medewerker de gelegenheid zich voor te stellen, hun zorgen te uiten en de knelpunten aan te kaarten waarmee zij in de dagelijkse werkzaamheden worden geconfronteerd. De voornaamste problemen die naar

voren kwamen, zijn het uitblijven van bevorderingen en compensaties, alsook een gebrek aan middelen en transport. Deze factoren leiden tot demotivatie binnen het team.

De minister sprak haar waardering uit voor de inzet van mevrouw Traviatia Zorgvol, onderdirecteur Administratieve Diensten van het Directoraat Agrarische Ontwikkeling Binnenland (DAOB), die eveneens aanwezig was en zich op veelzijdige wijze heeft ingezet voor DOASB. Ook meneer Nabesing Ajekie werd bedankt voor zijn waardevolle bijdrage aan het directoraat. Verder complimenteerde de minister het personeel voor hun inzet, ondanks de uitdagingen waarmee zij te maken hebben.

Minister Huur gaf aan haar uiterste best te zullen doen om de problemen waarmee het directoraat kampt te minimaliseren. Het bezoek vormt de eerste stap richting verbetering van het imago van DOASB. Mevrouw Zorgvol bedankte de bewindsvrouwe namens het personeel voor haar bezoek en betrokkenheid.

| cds | Door: Redactie