
DNA buigt zich over wijziging Rijwet
| suriname herald | Door: Redactie
De Nationale Assemblee (DNA) behandelt een wijziging van de Rijwet naar aanleiding van het toenemende aantal verkeersongevallen, waarbij met name e-bikebestuurders betrokken zouden zijn. Ebu Jones van de Nationale Democratische Partij (NDP) waarschuwt echter dat de focus niet uitsluitend op elektrische fietsen moet liggen en pleit voor een bredere aanpak
Jones wilde in het parlement duidelijkheid over de precieze cijfers. Volgens hem moet de minister die informatie aan het college verstrekken. Zonder statistieken kan volgens hem geen adequate oplossing worden gevonden.
Hij benadrukte dat e-bikes een bijdrage leveren aan de samenleving, vooral vanwege de hoge
Volgens Jones zou de leeftijdsgrens voor het besturen van e-bikes verhoogd moeten worden. Hij waarschuwde wel voor overregulering. De parlementariër stelde dat opeenvolgende regeringen hebben nagelaten het verkeer goed te ordenen. Volgens hem moeten fietspaden worden
Jones vindt dat er te veel wordt gefocust op e-bikes, terwijl ook gewone fietsers dagelijks risico lopen in het verkeer. Volgens hem ligt het probleem niet bij het voertuig, maar bij de algemene verkeerssituatie.
Meerdere DNA-leden hebben tijdens de behandeling van het
Volgens hem zou dat ertoe kunnen leiden dat ouders minder snel geneigd zijn om een
| suriname herald | Door: Redactie




































