
Conflict op erf escaleert: verdachte opgepakt na dreigementen
| waterkant | Door: Redactie
De 45-jarige Loyd B. is woensdag door leden van het Quick Response Team (QRT) aangehouden aan de Alesikondrestraat in Suriname. Hij wordt verdacht van bedreiging met een misdrijf tegen het leven gericht.
Vernomen wordt dat Loyd B. een vrouw, die al twee jaar een woning huurt op het erf van zijn vader, al geruime tijd lastigvalt. Het conflict begon volgens de aangeefster nadat haar zoon in augustus 2024 bij haar introk.
Sindsdien zou Loyd B. zich vijandig hebben opgesteld ten opzichte van moeder en zoon, hoewel er nooit eerder ruzie tussen hen is geweest. De vrouw verklaarde dat Loyd B. gebruikmaakte van
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Op donderdag 21 augustus 2025 escaleerde de situatie. Nadat de stroom in de buurt was uitgevallen, informeerde Loyd B. bij de buren naar de oorzaak. Bij terugkomst hoorde hij dat de zoon van de aangeefster muziek draaide, wat hij storend vond. Daarop zou hij agressief zijn geworden en ernstige bedreigingen hebben geuit.
Volgens de aangifte zei Loyd B. dat hij hen zou doden, met speciale nadruk op de zoon. De
De aangeefster vreest dat Loyd B. zijn woorden in daden zal omzetten en deed aangifte tegen hem. De politie hield hem daarop aan. Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld.
| waterkant | Door: Redactie