• maandag 21 April 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Brand uitgebroken in Suribet- en barbershop

| waterkant | Door: Redactie

De Surinaamse brandweer kwam woensdagavond in actie na een melding van een woningbrand aan de Commissaris Roblesweg in Nieuw Amsterdam.

Woordvoerder van het Korps Brandweer Suriname, Olton Pinas, meldt dat het gaat om een stenen gebouw met een oppervlakte van 8 bij 10 meter. In het pand waren twee ruimtes gevestigd: een barbershop en een Suribetshop. Beide ruimtes zijn volledig van binnen afgebrand.

Uit het voorlopige onderzoek van de brandweer blijkt dat de brand is ontstaan bij een stopcontact waaraan de Suribet-machines waren aangesloten. Vermoedelijk was een stroomschommeling de oorzaak van de brand. Ondanks bluspogingen kon het gebouw niet worden gered.

Het pand was niet tegen brand verzekerd, aldus Pinas. Op hetzelfde erf

stond ook het huis van de eigenaar. Dankzij snelle actie van de brandweer bleef dit huis ongedeerd.

De brandweer had de situatie snel onder controle, en er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan.

| waterkant | Door: Redactie