• woensdag 12 February 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Botsing tussen drie auto’s en een bus op Coesewijnestraat veroorzaakt flinke schade

| waterkant | Door: Redactie

Op de Coesewijnestraat in Suriname heeft zich vanmiddag een flinke aanrijding voorgedaan waarbij drie auto’s en een bus betrokken waren.

De botsing, die zeer waarschijnlijk ontstond door een voorrangsfout, veroorzaakte aanzienlijke schade aan meerdere voertuigen.

Volgens de eerste informatie reed een bus over over de Coesewijnestraat, gaande in de richting van de Metaalstraat en stond een Toyota Vitz stil in de file in de Coesewijnestraat. Een Toyota Hilux stond stil op de berm voor Blackboys Kitchen

Een militair in een Toyota Caldina reed over de Marowijnestraat, maar verleende bij de kruising geen voorrang aan het verkeer op de Coesewijnestraat. Hierdoor werd de Caldina

aangereden door de bus.

Door de klap verloor de bestuurder van de Caldina de controle over het stuur en botste vervolgens tegen de stilstaande Hilux, die tegen de Vitz in de file aankwam.

Twee voertuigen raakten zodanig beschadigd dat ze met een sleepdienst moesten worden afgevoerd. Ondanks de hevige impact is er vooralsnog geen melding gemaakt van ernstige gewonden.

De Surinaamse politie heeft het incident in onderzoek om de exacte toedracht verder vast te stellen.

| waterkant | Door: Redactie