
‘Als zij niet eens een bijeenkomst kunnen coördineren dan is er geen reden voor hoop’
| surinamevandaag | Door: Redactie
(Door Hikmat Mahawat Khan) – Lookoe grap dja. Er waren in Nederland twee bijeenkomsten gepland op zondag 3 mei met Ashwin Adhin als spreker. Eentje door het Diaspora Instituut Nederland (DIN) en de andere door Ricardo Panka, de Surinaamse ambassadeur in Nederland. Nu blijkt dat Adhin niet naar de bijeenkomst van DIN wil en zal gaan. Bruya!
Er is geen agenda ‘gedoe’. Laat niemand jou dat wijsmaken. Het is op 1 dag en kort achter elkaar in tijd, dicht bij elkaar. Adhin wil het gewoon niet! Ontdekt Adhin deze bijeenkomst plotseling? Al weken staat het bij DIN dat er een bijeenkomst is in Van der Valk aan de A4. Dat weet Panka ook.
Waarom heeft Panka dat niet met Adhin besproken toen Panka zijn meeting in Rhone in Amsterdam aan het plannen en organiseren was? Waarom heeft Panka niet metHet is niet gebeurd. Wat zegt dit?
a. Panka bedrijft diaspora dus met de mond. Praatjes maar niet in staat om te binden en te betrekken. Rancune e kir a mangb. Adhin lijkt een loopjongen aan de leiband te zijn van rancuneuze NDPersc. Adhin is dus in NL niet als Assembleevoorzitter van het land Suriname maar als ondervoorzitter van de NDP want hij heeft geen respect voor de Surinamer maar doet wat de NDP wil. Vreemd genoeg zal de Ambassade dus het land Suriname voor de zaal in Amsterdam betalen, dus een NDP bijeenkomst betaald door de staat Surinamed. De hele bijeenkomst van Panka is niet geloofwaardig, kijk naar de onderwerpen/thema’s en kijk naar de handelingen.
Thema’s en ongeloofwaardigheidWie gelooft nog in de bijeenkomst van Panka. De onderwerpen/thema’s
Oh ja? Laten wij een paar nalopen en bespreken:
· Je brengt diaspora organisaties en ondernemers en professionals samen? Oh ja? Je kan niet eens 2 organisaties samen laten werken. Moet ik dan geloven dat het gaat om diaspora organisaties bij elkaar brengen. Come on Panka
· Investeren in Suriname? Oh ja? Je denkt toch niet dat zuivere ondernemers op hun achterhoofd zijn gevallen want als ze zien dat je hier en nu de boel ‘flest’ richting de DIN-bijeenkomst dan weet men toch dat er geen reden voor is om je te vertrouwen in Suriname
· Rol diaspora in nationale ontwikkeling? Oh ja Panka? Serieus Panka? Eerlijk waar Panka? No mang je maakt een grap Panka. Je kan niet eens de diaspora hier in NL betrekken om op 1 dag op 20
Reis Adhin misluktDe reis van Adhin aan NL is mislukt. Is het Adhin die zelf nu als een kameleon iets anders laat zien of is het de NDP die hem aan het ‘vernielen’ is. Adhin is geen kleuter meer. Hij heeft ‘gratie’ gehad na zijn 1e ministerschap. Hij heeft ruimte gehad om zijn handen in onschuld te wassen in zijn 2e periode toen als Vice President maar tja nu voor de 3e keer hem ontzien is wel naïef om dat te denken. Adhin is niet wat het volk van hem had gehoopt en wat het volk bij hem wilde zien.
Dan is dit de Adhin wat er is. Moro no deh. Gewikt, gewogen maar helaas niet
Hikmat Mahawat KhanFB Page: Drumbeat H M Khan
| surinamevandaag | Door: Redactie



































