
Van misbruik verdachte voorganger: “Ik heb slechts olie voor haar baarmoeder gesmeerd”
| waterkant | Door: Redactie
Voorganger C.L. had het woensdag tijdens de strafzitting in Suriname niet gemakkelijk. Nadat het slachtoffer opnieuw werd gehoord, op verzoek van raadsman Derrick Veira, werd de verdachte flink aan de tand gevoeld door de vervolgingsambtenaar.
Op de vraag van het Surinaamse Openbaar Ministerie (OM) hoe het slachtoffer gekleed was toen de verdachte daar aankwam, gaf hij aan dat zij een stretchshort en een kort bloesje droeg. “En dan vond u het toch nodig om naar binnen te gaan?”, beet de officier hem toe.
De officier van justitie was niet mals tegen de verdachte. “De mevrouw woont in een appartement, dat is een
Het slachtoffer verklaarde dat zij had gevraagd om gebed en niet om seks. De verdachte beweerde echter dat zij gemasseerd moest worden met olie.
De verdachte betuigde spijt dat hij seks heeft gehad met het slachtoffer, maar beweerde ook dat dit met haar toestemming was gebeurd. Het slachtoffer ontkent dit met klem.
Een verzoek van de advocaat om de verdachte voorlopig in vrijheid te stellen, werd opnieuw
“Mensen maken fouten,” verklaarde de verdachte uiteindelijk.
Hij beweerde dat hij haar had gemasseerd met olie ter hoogte van haar baarmoeder en dat het slachtoffer hem vervolgens aan zijn hand pakte, waaruit hij opmaakte dat zij seks met hem wilde hebben.
| waterkant | Door: Redactie