Vakbond EBS overwint: ontslag voorzitter Hellings ingetrokken
| ABCSuriname | Door: Redactie
Het ontslag en op non-actief stelling van Marciano Hellings bij de Energie Bedrijven Suriname (EBS) is onmiddelijk teruggedraaid. Hij is in ere hersteld en de rust bij dit bedrijf is teruggekeerd. Dat gebeurde na bemiddeling van waarnemend-president Ronnie Brunswijk en dagenlange acties van het personeel.
Er is al enige tijd onrust bij het bedrijf. Los van het ontslag van bondsvoorzitter Hellings, werd ook over het loon onderhandeld. Zowel Hellings als CEO van de EBS, Leo Brunswijk hebben hun verontschuldigingen aan elkaar aangeboden. Er is vrede gesloten.
Hellings werd ontslagen omdat hij een foto deelde op social media van voertuigen waarin de
Vanmorgen ging het personeel naar het kabinet van de vice-president. Ook Leo Brunswijk moest zich aanmelden. Na een gesprek met de waarnemend president, is een akkoord bereikt.
| ABCSuriname | Door: Redactie