
‘Sherwin Peterhof gedood vanwege ruzie om diefstal 100.000 euro’
| waterkant | Door: Redactie
De 41-jarige Sherwin Peterhof, die half augustus dood werd gevonden nabij een maïsveld in België, is volgens justitie het slachtoffer geworden van een uit de hand gelopen conflict over een verdwenen geldbedrag van 100.000 euro.
Het Nederlandse OM stelt dat Peterhof ervan beschuldigd werd dit bedrag te hebben gestolen van de
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Toen het geld vervangen bleek door nepgeld,
Peterhof zou vervolgens op 5 augustus naar die woning zijn gelokt onder het voorwendsel dat hij er laminaat zou komen leggen. Daar zou hij zijn opgewacht door meerdere mannen, die hem volgens
Zijn lichaam zou vervolgens in tapijt zijn gewikkeld, naar een maïsveld bij de grensovergang Hazeldonk zijn gebracht en daar zijn begraven, waar het op 15 augustus door een boer werd ontdekt.
In de woning van de vrouw trof
Priscilla B. wordt door het OM omschreven als de spil in de zaak, maar ontkent haar betrokkenheid en barstte tijdens de zitting in tranen uit. In totaal zitten naast B. nog meerdere verdachten
De zaak komt de komende maanden stap voor stap opnieuw voor de rechter.
| waterkant | Door: Redactie


































