
Santokhi: “VHP organiseert geen protesten”
| snc.com | Door: Redactie
Voormalig president en VHP-voorzitter Chandrikapersad Santokhi zegt dat hij en de VHP geen protesten organiseren tegen de huidige regering. Dat zei hij woensdag in het programma To The Point.
Volgens Santokhi gaan er op sociale media berichten rond waarin wordt beweerd dat hij en de VHP achter geplande protesten zitten. “Dat klopt niet,” benadrukte hij. “Wij zijn een democratische partij en zo werken wij niet.”
Hij zegt dat er op dit moment geen reden is om te protesteren. “Waartegen zouden we moeten protesteren? Onze taak is om de regering te controleren en ter verantwoording te roepen,” aldus Santokhi.
Wel gaf hij aan dat
Santokhi uitte ook kritiek op het beleid van de regering. Volgens hem is er na zes maanden nog geen duidelijk plan en merken mensen weinig verbetering in hun dagelijks leven. Dit zorgt voor onrust in de samenleving. Hij stelde dat maatregelen die eerder zijn bekritiseerd, door de huidige regering zijn voortgezet.
Tot slot herinnerde Santokhi aan de protesten tijdens zijn eigen regeerperiode, waaronder die
| snc.com | Door: Redactie


































